W zaczarowanym świecie dziecka

Wchodząc do pokoju dziecka chcemy czuć się, jak w świecie fantazji. Radość, zaczarowany klimat to idealny klimat dziecięcego świata. Jak ozdobić ściany w pokoju dziecka, by pokój wyglądał jak zaczarowany?

Fototapeta


Ściana, na której jest fototapeta jest wesoła i kolorowa. Duży wizerunek ulubionego misia, rakieta, dla chłopca, który chce być kosmonautą, czy piękna kwiatowa łąka to bardzo dobry pomysł na ścianę w pokoju dziecka.

Plakaty do dziecięcego pokoju


Plakaty do pokoju dziecka przede wszystkim należy dostosować do wieku dziecka. Najmłodsze dzieci świetnie będą czuły się w pokoju, w którym na ścianie są bajkowe postaci, ukochane zwierzątka dziecka, czy radosne wizerunki skrzatów. Plakaty do dziecięcego pokoju – https://www.galeriaplakatu.com/do-pokoju-dzieciecego mogą być również o poważniejszej wymowie. Starsze dzieci będą dobrze się czuły w pokojach z plakatami motywacyjnymi, czy śmiesznymi, radosnymi zwierzątkami.

Plakaty w biało – czarnej kolorystyce będą pięknie wyglądały w pokojach nastoletnich dziewczynek. Będą pasowały niezależnie od stylistyki, w jakiej umeblowany jest pokój.

Ściana DIY


Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest pomalowanie części ściany farbą tablicową. Dziecko samodzielnie rysując kredą na ścianie będzie miało dużą frajdę. Mały Matejko będzie miał możliwości do twórczej ekspresji na ścianie, która jednocześnie może uratować inne ściany w mieszkaniu przed twórczymi zapędami naszego dziecka. Ciekawa aranżacja ściany pozwoli w niebanalny sposób wykończyć pokój naszego dziecka. Niebanalne rozwiązania nie tylko będą zdobiły pokój, ale również zachęca dziecko do kreatywności.