Opaska w stylu pin-up – najmodniejszy element letniej stylizacji

Moda dziecięca podobnie jak inne sektory mody zmienia się sezonowo. Letnie dni obfitują w większą ilość dodatków, dlatego też w tym okresie sklepy zarówno stacjonarne jak i internetowe zapełniają się różnego typu akcesoriami. Aktualny sezon “należy” do opasek w stylu pin up. W poprzednim roku powoli wkraczały one na salony, ale jeszcze nie były najpopularniejsze, w tym nastąpił przełom.

PROPOZYCJE STYLIZACJI

Opaska pin up może stanowić tzw. główne akcesorium, które dopełni stylizacji. Mamy mniejszych dzieci wiedzą, jak trudno jest utrzymać niemowlaka w “stanie nienaruszonym” – tutaj zasada mniej znaczy więcej, ma swoje odzwierciedlenie. Duży wybór materiałów, z których są one szyte sprawia, że możemy wybrać zarówno funkcjonalne jak i ładne nakrycie głowy naszej pociechy.

Jedną z najczęściej kopiowanych stylizacji w stylu pin up to biała sukienka oraz czerwona opaska. Jednak opaska może być wykorzystana również w aranżacjach mniej eleganckich. Opaski w stylu sportowym świetnie dopełnią jednobarwne bawełniane sety przeznaczone dla najmłodszych.

MIEJSCE ZAKUPU

Duża popularność opasek sprawiła, że są one dostępne aktualnie praktycznie wszędzie. Do najczęściej odwiedzanych przez mamy miejsc należą sklepy internetowe, które kuszą zarówno szeroką gamą wzorów, ale również niską ceną. Nakrycia te ponadto można znaleźć w stacjonarnych sklepach odzieżowych, gdzie ich cena również nie jest zbytnio wygórowana.