Modna odzież ciążowa

Kobiety w ciąży często zastanawiają się, czy będąc w błogosławionym stanie można w ogóle wyglądać modnie. Wiele z nich nie ma wtedy ochoty stroić się,  bardziej liczy się wygoda i komfort związany z noszeniem rzeczy tak zwanych “po domu”. Są jednak czasem okazje, na które nawet kobieta w błogosławionym stanie musi ubrać się trochę bardziej odświętnie. Co sprawdzi się w takich sytuacjach? Kilka modowych podpowiedzi poniżej.

Modna kobieta w ciąży

Panie, które przeglądają ofertę sklepów odzieżowych z ubraniami dla przyszłych mam, z pewnością zauważyły, że mają one sporo ładnych  i modne skrojonych ubrań. Powodzeniem wśród ciężarnych cieszą się na przykład spódnice. Spódnica ciążowa najczęściej ma kształt ołówkowy, wykonana jest z rozciągliwej bawełny, ma szeroki  elastyczny pas dzięki któremu doskonale układa się na ciążowym brzuchu. Zestawiając taką spódnicą z jakąkolwiek koszulą uzyskujemy modny i schludny zestaw na naprawdę wiele okazji. Podobne możliwości stylizacji dają ciążowe spodnie, do których można dopasować bardzo wiele marynarek czy rozpinanych swetrów.

Odzież wierzchnia

Zwykle to odzież wierzchnia przysparza najwięcej problemów, szczególnie jeżeli koniec ciąży przypada na zimne miesiące, w których konieczne jest noszenie płaszcza czy kurtki. Jeżeli nie chce się inwestować w tym czasie w rzeczy tego typu, które są typowo ciążowe, można ubierać się na cebulkę, wykorzystując ciepłe rozpinane swetry czy obszerniejsze marynarki.

Modne spódnice ciążowe można obejrzeć w Sklepie 99shop.pl